Thuis Productenvezel optische demper

Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC

Ik ben online Chatten Nu

Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC

Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC
Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC

Grote Afbeelding :  Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: SUNET
Certificering: ISO14001/ISO900
Modelnummer: Sunet-19
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 1-2per piece
Verpakking Details: box+ karton
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 20000 per maand

Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC

beschrijving
Golflengte: 1260 aan 1650nm Garantie: 1 jaar
Certificering: ISO9001 Schakelaartype: LC SC FC ST
Productnaam: Vaste type of Stoptype vezel optische demper Type: Male-female
Materiaal: Plastiek Vezeltype: enige wijze
De waaier van het verminderingsniveau: 0~30dB Sleutelwoorden: mannetje aan vrouwelijke demper
Verminderingswaaier: 1~30dB of douane Duurzaamheid: > 1000 keer
Toepassing: CATV Het verlies van polarisatiedepartement: < 0.2dB
Hoog licht:

LC/UPC vezel Optische Demper

,

1650nm de vaste Optische Demper van de Flensvezel

,

Vaste Flensdemper

Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC

Describtion

 

De vaste vezeldemper wordt gemaakt van het standaardblauw van het hoge precisiestof. Het wordt gebruikt in diverse lijnen van de optische vezeltransmissie met hoge verminderingsprecisie en stabiele en betrouwbare prestaties. De prestatieskenmerken zijn onafhankelijk van golflengtevariaties en laten dubbele functies van de adapter en de demper toe. Verminderingsnauwkeurigheid, hoog extra verlies, van de het kadervezel van de laag-toepassings optisch distributie het netwerksysteem, vezeltransmissiesysteem met lage snelheid. De vaste vezeldempers kunnen in flenstype en yin en yang type volgens type worden verdeeld, en kunnen in Sc, ST, FC, LC, enz. volgens het model worden verdeeld.

 

Eigenschap

 

Verminderde vezel voor uitstekende prestaties
Eenvoudig, compact en gemakkelijk te installeren,
Stabiele prestaties, hoge betrouwbaarheid, geschikt voor 1260 de breedband van ~ 1650nm
Hoog bezinningsverlies en laag toevoegingsverlies
De verschillende specificaties kunnen worden aangepast
 

TOEPASSING

1.Testing optische telecommunicatiesysteem van de materiaal2.fiber het optische CATV 3.Fiber optische sensor 4.Fiber

 

Punt
Parameter
Model
Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
Werkende Golflengte
SM: 1310/1550nm
SM: 1310/1550nm
Verminderingswaaier
1~30dB
Terugkeerverlies
APC: ≥60db
UPC: ≥55dB
PC: ≥50dB
Verminderingstolerantie
≤+/-0.5 (1-10dB) of ≤+/-1.0 (11-30dB)
Polarisatie Afhankelijk Verlies
≤0.1dB
Verrichtingstemperatuur
-40°C~+60°C
Opslagtemperatuur
-45°C~+ 85°C
Vochtigheid
95%RH

 

 

 

Specificatie

 

Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC 0Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC 1Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC 2Wijfje aan Vrouwelijke Vaste de Flensdemper van de Vezel Optische Demper LC/UPC 3 

Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: Anne

Tel.: +8617669629837

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)