Thuis Productenvezel optische demper

FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper

Ik ben online Chatten Nu

FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper

FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper
FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper

Grote Afbeelding :  FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: SUNET
Certificering: ISO14001/ISO900
Modelnummer: Sunet-15
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 1-2per piece
Verpakking Details: doos + doos
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 20000 per maand

FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper

beschrijving
Golflengte: 1260 aan 1650nm Garantie: 1 jaar
Certificering: ISO9001 Schakelaartype: LC SC FC ST
Productnaam: Vaste type of Stoptype vezel optische demper Type: Male-female
Materiaal: Plastiek Vezeltype: enige wijze
De waaier van het verminderingsniveau: 0~30dB Sleutelwoorden: mannetje aan vrouwelijke demper
Verminderingswaaier: 1~30dB of douane Duurzaamheid: > 1000 keer
Toepassing: CATV Het verlies van polarisatiedepartement: < 0.2dB
Hoog licht:

Stoptype Optische Vezeldemper 5db

,

FC/UPC Singlemode Optische Vezeldemper

,

ISO900 vezel Optische Demper

Vast stoptype 5db10db 15db van de vezeldemper FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke optische vezeldemper

Describtion

 

Is de vezel Optische Demper één soort optisch passief apparaat dat wordt gebruikt om de prestaties van de optische macht in het optische communicatiesysteem, het zuiveren de kaliberbepalingscorrectie van het vezel optische instrument, optisch signaalvermindering te zuiveren. En gebruikt voor de vermindering van de input optische macht, vermijd optische ontvangersvervorming toe te schrijven aan krachtige input optische macht. De vaste vezel optische demper kan de dubbele functie van adapter en dempers bereiken.

 

Eigenschap

 

1). Lage achterbezinning en Lage PDL 1

. Vezel optisch telecommunicatiesysteem
2). De waarde van de hoge precisievermindering 2).

Vezel optische CATV
3). Precisiecontrole van verminderingswaaier

3). Vezel optische sensor
4). Brede verminderingswaaier

4). Het testen materiaal
5). Precisie ceramische metalen kap
6).FC, SC, ST, FACULTATIEVE LC…
7). Plastiek of metaalhuisvestingsmateriaal

 

Specificatie

 
Producttype Het Mannetje van de koppelingsdemper aan Wijfje
Verrichtingsgolflengte SM: 1200 aan 1600nm of 1310/1550nm
MM.: 850nm, 1300nm
Terugkeerverlies ≥ 50 db (PC)
≥ 55 db (UPC)
≥ 65 db (APC)
Verminderingsnauwkeurigheid +/0,5 db voor 1 aan 5db-vermindering
+/-10% voor 6 aan 30db-vermindering
Polarisatie Afhankelijk verlies ≤ 0.2db
Mechanische duurzaamheid >1000
Maximum optische Inputmacht 200MW
Werkende Temperaturenwaaier -40 aan + 80degree
Norm YD/T 1272.4-2007

FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper 0FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper 1FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper 2FC/UPC Singlemode Mannetje aan Vrouwelijk Stoptype 5db10db 15db van de Optische Vezeldemper 3 

Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: Anne

Tel.: +8617669629837

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)