Thuis

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd. contactinformatie

Ik ben online Chatten Nu
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.
Adres : Nr 45 Road van Peking, de Vrijhandelsstreek van Qingdao, 266555 China, Qingdao, Shandong, China
Werktijd : 8:00-00:00(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 86-532-80988644(Verwerkingstijd)   86-532-80988644(Niet Verwerkingstijd)
Fax : 86-532-80988644
Contacteer ons :
Direct Stuur uw aanvraag naar ons
(0 / 3000)

Contact Persoon : Ms. Jenny Sun
Functie : CEO
Zakelijke telefoon : +86 13854278817
WHATSAPP : 86-13854278817
Skype : jennyjenny2552
WeChat : SUNET-Jenny
E-mail : jenny.sun@qdsunet.com
Contact Persoon : Miss. Jennifer
Functie : Sales Manager
Zakelijke telefoon : 15898812833
WHATSAPP : +86-15898812833
Skype : 1e2407b625597da3
WeChat : +8615898812833
E-mail : jennifer@qdsunet.com
Contact Persoon : Miss. Lily
Functie : Sales Manager
Zakelijke telefoon : 19862221262
WHATSAPP : +86-19862221262
Skype : 4666828f508ef384
WeChat : +8619862221262
E-mail : lily@qdsunet.com
Contact Persoon : Sandra
Functie : Sales Manager
Zakelijke telefoon : 15898857633
WHATSAPP : +86-15898857633
Skype : a14025937269adcb
WeChat : +8615898857633
E-mail : sandra@qdsunet.com
Contact Persoon : Miss. lisa
Functie : Sales Manager
Zakelijke telefoon : 18254257068
WHATSAPP : +86-18254257068
Skype : cid.f472cf97a9d8d420
WeChat : +8618254257068
E-mail : lisa@qdsunet.com
Contact Persoon : Miss. Amy
Functie : Sales Manager
Zakelijke telefoon : 15315509091
WHATSAPP : +86-15315509091
Skype : cid.608909d0c2ed554d
WeChat : +8615315509091
E-mail : amy@qdsunet.com
Contact Persoon : Miss. Maggie
Functie : Sales Manager
Zakelijke telefoon : 15092062216
WHATSAPP : +86-15092062216
Skype : +8615092062216
WeChat : +8615092062216
E-mail : maggie@qdsunet.com
Contact Persoon : Miss. Anne
Functie : Sales Manager
Zakelijke telefoon : 17669629837
WHATSAPP : +8617669629837
Skype : +8617669629837
WeChat : +8617669629837
E-mail : anne@qdsunet.com
Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Jenny Sun

Tel.: +86 13854278817

Fax: 86-532-80988644

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)