Thuis Productenvezel optische plc splitser

0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel

Ik ben online Chatten Nu

0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel

0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel
0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel

Grote Afbeelding :  0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel

Productdetails:
Plaats van herkomst: QINGDAO, CHINA
Merknaam: SUNET or OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Cassettetype
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: USD3.79/Pcs
Verpakking Details: PCs één in één plastic doos/zak
Levertijd: 5-8 werkdag
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A
Levering vermogen: 5000000pcs per week

0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel

beschrijving
Productnaam: plc splitser Type: Cassettetype
Schakelaartype: SC/APC Vezeltype: G657A
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX Kabeldiameter: 0.9mm
Exploitanttemperatuur: -40~+85℃ Gerichtheid: ≥55dB
Hoog licht:

0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel

,

G657A passieve Optische Splitsersvezel

,

De lage splitser van de de wijzevezel van PDL enige

Cassettetype SC/APC Passieve Optische Splitsersplc Splitser 1*8

 

 

Vezel Optische PLC Splitsersbeschrijving

 

1). Splitser de vlak van de lightwavekring (PLC) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend splitser wordt vervaardigd

optische golfgeleidertechnologie.

2). Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, en

wijd wordt gebruikt in PON-netwerken om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren.

3). Wij verstrekken gehele reeks de splitsersproducten van 1xN en 2xN-die voor specifieke toepassingen worden gemaakt.

4). Alle producten voldoen gr.-1209-KERN en aan gr.-1221-KERN vereisten.

 

Vezel Optische PLC Splitserseigenschappen

 

1. Laag Toevoegingsverlies en Lage PDL

2. Het eenvormige macht verdelen

3. Hoge betrouwbaarheid

4. Uitstekende milieustabiliteit

5. Compacte grootte en divers pakket

 

Vezel Optische PLC Splitserstoepassingen

 

1. FTTxsystemen

2. Digitale, hybride en -Videosystemen

3. LAN, WAN en Metro Netwerken

4. CATV-systemen

5. Andere toepassingen in vezel

 

Vezel Optische PLC Splitsersspecificatie

 

Parameters

Cassettetype SC/APC Passieve Optische Splitsersplc Splitser 1x8

Werkende Golflengte (NM)

1260~1650nm

Vezeltype

G657A gespecificeerde klant

Toevoegingsverlies (dB) (S/P-Rang)

10.5/10.2

Verliesuniformiteit (dB)

0,8

Terugkeerverlies (dB) (S/P-Rang)

50/55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

0,3

Gerichtheid (dB)

55

Golflengte Afhankelijk Verlies (dB)

0,3

Temperatuurstabiliteit (- 40~85 °C) (dB)

0,5

Werkende Temperatuur (°C)

-40~85

Opslagtemperatuur (°C)

-40~85

0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel 0

0.9mm Passieve Optische Splitsersvezel 1

Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: admin

Tel.: +8613854278817

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)