Thuis ProductenKoord van het vezel het Optische Flard

SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard

Ik ben online Chatten Nu

SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard

SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard
SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard

Grote Afbeelding :  SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: SUNET
Certificering: ISO14001/ISO900
Modelnummer: Sunet-021
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 7-8 per piece
Verpakking Details: box+ karton
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 20000 per maand

SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard

beschrijving
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX Productnaam: koord van het vezel het optische flard
Lengte: 1.5m of aangepast Schakelaar: SC/APC (LC
Vezeltype: SM 9/125 G652D Schakelaartype: SC/APC
Certificering: ISO9001 Type: Singlemode
Hoog licht:

APC het Koord van het Optische Vezelflard

,

SM het Koord van het optische Vezelflard

,

De gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard

SM de simplexapc Sc-Sc van het Koord/Armored van het Optische Vezelflard Kabel van het de Vezel Optische Flard

Beschrijving
 

Kabel van het vezel de Optische Flardis ook gekend als Vezel Optische Verbindingsdraadof Koord van het vezel het Optische Flard. Het is samengesteld uit een geëindigde vezel optische kabel

met verschillende schakelaars op de einden. Voor De Kabels van het vezelflard, zijn er twee belangrijke toepassingsgebieden die computerwerkplek zijn

aan afzet en vezel verbinden de optische flardpanelen of het optische kruis distributiecentrum. Wij verstrekken diverse types van de koorden van het vezelflard met inbegrip van

enige wijze, multimode, multikern, en gepantserde versies. U kunt vezel optische vlechten en andere speciale flardkabels hier ook vinden,zelfs

wij leveren MPO/MTP vezelkabels. Ons De Kabels van het vezelflard zijn standaard met LC/SC/ST/FC/MTRJ/MU/SMA-schakelaars die op allebei worden geëindigd

einden.

 

Eigenschap

Volgzaam met internationale normen zoals ANSI, Bellcore, TIA/EIA, CEI, stem ook met de industriële normen van Telecommunicatie in China overeen

Realiseer de actieve verbinding van optische vezeltransmissie

Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies

Uitstekende herhaalbaarheid en uitwisselbaarheid

 

Specificatie

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Vezeltype SM (G.652/G.657A) MM. (OM1/OM2/OM3/OM4/OM5)
Jasjematerialen LSZH/OFNR/PVC
Schakelaartype SC/LC/ST/LC/MU/DIN/SMA/MTRJ/MPO/E2000
Metalen kapmaterialen Ceramisch
Testende Golflengten 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Toevoeging Losss (dB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.2dB
(PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB
(PC/UPC)
Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≥50dB (PC/UPC)
≥60dB (APC)
≥40dB (PC/UPC)
Ruilbaarheid ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht/Simplex/Duplex/Fan-out Patchcord
Werkende Temperatuur (° C) -10~ + 70
Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ +85
Pakket 1unit/bag

SM het simplexapc Sc-Sc Koord van het Optische Vezelflard/de Gepantserde Kabel van het Vezel Optische Flard 0 

Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: Anne

Tel.: +8617669629837

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)