Thuis Productenvezel optische adapter

De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel

Ik ben online Chatten Nu

De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel

De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel
De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel

Grote Afbeelding :  De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: SUNET
Certificering: ISO14001/ISO900
Modelnummer: Sunet-14
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 0.05-0.07 per piece
Verpakking Details: doos + doos
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 20000 per maand

De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel

beschrijving
Productnaam: vezel optische adapter kleur: Groen
Type: Singlemode Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Toevoegingsverlies: < 0.3db Certificering: ISO9001,RoHS
Schakelaartype: Sc Terugkeerverlies: > 55dB
Werkende Temperatuur: -40 tot +85 graad Vezeltype: SM/MM
Werkende Temperaturen: -40 tot +85 graad Garantie: 1 jaar
Hoog licht:

UPC Optische Vezelschakelaar

,

ST Reeksapc Optische Vezelschakelaar

,

Sc-Enige Wijze van de Vezel de Optische Demper

De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST de Enige Adapter van de de Schakelaarvezel van de Wijze Optische Vezel

Describtion

 

 

Wordt de vezel optische Adapter gebruikt om twee vezel optische schakelaars te kalibreren.

De types van theseadapterare FC (PC/APC), LC (simplex of
duplex), ST, MU, MTRJ, e-2000 etc.

 

 

Eigenschap

 

Overeenstemming met de norm van ANSL, Bellcore, TIA/EIA, CEI
Met hoge nauwkeurige afmeting

Ceramisch of bronshuis
Lage toevoeging (<0>
 
De wisselvalligheid is meer dan duizend, is de herhaalbaarheid minder dan 0.2dB

 

Toepassing

Telecommunicaties, toegangsnetwerk
Optisch vezelcatv LAN en Toegangsnetwerk
Terminal van de apparatenmultimedia
Het testen en het ziekenhuis deveces
Andere industrie en militaire toepassingen

Specificatie

 
Specificatie
 
Punt nr.
Testpunt
Eenheid
Norm & Vereiste
SM
MM.
PC
UPC
APC
PC
1
Toevoeging
(Typisch) verlies
dB
≤0.3
≤0.2
≤0.3
≤0.2
2
Terugkeerverlies
dB
≥45
≥50
≥60
≥30
3
Ruilbaarheid
dB
≤0.2
4
Herhaalbaarheid
dB
≤0.2
5
Duurzaamheid
Tijd
≥1000
6
Het werken
Temperatuur
° C
-40~+75
7
Opslag
Temperatuur
° C
-40~+85
PDe Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel 0De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel 1De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel 2  

 

De Reeksapc UPC van Sc FC LC ST Enig de Schakelaarfttx Netwerk van de Wijze Optische Vezel 3

Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: Anne

Tel.: +8617669629837

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)