Thuis Productenadss kabel

ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel

Beste Producten
Ik ben online Chatten Nu

ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel

ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel
ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel

Grote Afbeelding :  ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: SUNET
Certificering: ISO14001/ISO900
Modelnummer: Sunet-13
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 270-280 per km
Verpakking Details: doos + doos
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 20000 per maand

ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel

beschrijving
Plaats van herkomst: Shandong, China Certificering: RoHS, RoHS
functie: Vezel het Verbinden Merknaam: Sunet/OEM
Garantietijd: 18months Toepassing: Telecommunicatie
Vezeltype: G652D Vezeltelling: 1-144 kernen
Sterktelid: Glasvezel versterkt plastiek (FRP) Jasje: PE
Werkende Temperatuur: -40°c +70°c OEM: beschikbaar
Verpakking: Houten trommel naam: ADSS-Vezel Optische Kabel
Hoog licht:

Optische de Kernvezel van ADSS 48

,

G657A Optische kernvezel

,

SM enige Wijzeadss Kabel

ADSS 48 Kern Fibra Optica Openlucht 4 6 8 10 12 24 48 96 144 Kernsm Enige Wijze G657A

 

Describtion

 

 

Van ADSS (alle-Diëlektrische Zelfstandig) de kabel is ideale forinstallation in distributie evenals transmissiemilieu's, zelfs wanneer de levend-lijninstallaties worden vereist.

 

Eigenschap

Kan worden geïnstalleerd zonder de macht af te sluiten.
ExcellentATprestaties. Het maximum aanleidinggevend bij het werkende punt ofAT jasje kan 25kV bereiken.
Lichtgewicht en kleine diameter die de lading verminderen die door ijs en wind wordt veroorzaakt en de lading op torens en backprops.
De grote spanwijdtelengten en de grootste spanwijdte zijn meer dan 200m.
Goede prestaties oftensile sterkte en temperatuur.
De ontwerplevensduur is meer dan 30 jaar.

 

Toepassing

♦ Actieve dvicebeëindiging
Telecommunicatienetwerken

De verbindingen van ♦ CATV

Datacommunicatie

Testmateriaal

Breed Gebiedsnetwerken (WANs)

 

Specificatie

 

2-96 vezels
98-288fibers
Max. Spanning (n)
Op korte termijn
1500
3000
Max. Spanning (n)
Op lange termijn
600
1000
Max. het Verpletteren Weerstand (N/100mm2)
1000
 Temperatuurwaaier (°C)
-40°C-- +70°C
Min. Buigende Straal (mm)
Installeer
20D
Min. Buigende Straal (mm)
Statisch
10D
 
 
G.652
G.655
50/125μm
62.5/125μm
Vermindering (+20℃)
@850nm
 
 
≤3.0 dB/km
 
@1300nm
 
 
≤1.0 dB/km
 
@1310nm
≤0.36 dB/km
≤0.40 dB/km
 
 
@1550nm
≤0.22 dB/km
≤0.23dB/km
 
 
Bandbreedte (Klasse A)
@850nm
 
 
≥500 Mhz·km
≥200 Mhz·km
@1300nm
 
 
≥1000 Mhz·km
≥600 Mhz·km
Numerieke Opening
 
 
 
0.200±0.015NA
0.275±0.015NA
Kabel Afgesneden Wavelengthλcc
 
≤1260nm
≤1480nm
 
 
ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel 0ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel 1ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel 2ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel 3ADSS 4 48 de Optische Openluchtsm Enige Wijze G657A van de 144 Kernvezel 4

Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: Anne

Tel.: +8617669629837

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)