Thuis ProductenFTTH-de optische kabel van de dalingsvezel

Wit Lood in FTTH-de Vezelkabel van de Vlinderdaling, Vezel Optische Kabel voor Thuisnetwerk

Ik ben online Chatten Nu

Wit Lood in FTTH-de Vezelkabel van de Vlinderdaling, Vezel Optische Kabel voor Thuisnetwerk

Wit Lood in FTTH-de Vezelkabel van de Vlinderdaling, Vezel Optische Kabel voor Thuisnetwerk
Wit Lood in FTTH-de Vezelkabel van de Vlinderdaling, Vezel Optische Kabel voor Thuisnetwerk

Grote Afbeelding :  Wit Lood in FTTH-de Vezelkabel van de Vlinderdaling, Vezel Optische Kabel voor Thuisnetwerk

Productdetails:
Plaats van herkomst: Qingdao
Merknaam: SUNET/OEM
Certificering: ISO9001/ISO14001
Modelnummer: Snt-FDC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1km
Prijs: USD 30-50 per roll
Verpakking Details: 1 broodje in één karton
Levertijd: 5-8 het werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen: 1000000 km per week

Wit Lood in FTTH-de Vezelkabel van de Vlinderdaling, Vezel Optische Kabel voor Thuisnetwerk

beschrijving
Vezeltype: G652D/G657A1/G657A2 Sterktelid: FRP/KFRP/Steel draad
Vezeltelling: 1/2/4/6/8/12 Kern Jasje: LSZH
Toepassing: FTTH Productnaam: FTTH-dalingskabel
Kleur: Wit Lengte: 1km/2km/customized
Hoog licht:

De Vezelkabel van de vlinderdaling

,

KFRP-de Kabel van de Dalingsvezel

,

LSZH-vezel optische kabel voor thuisnetwerk

De zelfstandige van de de Dalingsvezel van het Vlinderlead-in FTTH Optische Kabel

 

De Beschrijving van de dalingskabel:

 

FTTH-is de vezel optische kabel Vezel aan Huis, dat voor het verbinden van het materiaal en de componenten in het vezel optische netwerk gebruikte. De vezels is positie tussen twee parallelle FRP/staaldraad. Dan is het self-supported door diameter 1.0mm staaldraad. Duur deze kabel wordt voltooid met zwarte of witte LSZH-schede.

 

De Eigenschappen van de dalingskabel:

 

1. Klein diameter en lichtgewicht, waterbestendig, zacht en bendable, gemakkelijk op te stellen en onderhoud.

2. Voldoe aan het vereiste van donder-bewijs, anti-rodent of waterdicht

3. Goed aan gebruik voor vezel aan de oplossing van de huis laatste mijl.

 

De Toepassing van de dalingskabel:

 

1. Openlucht luchttoepassing.

2. Gebruikt in de FTTH-projecten.

3. Hoge snelheids optische routes in de bouw

 

De Parameters van de dalingskabel

 

 

 

Nr.

Punten

Eenheid

Specificatie
G.657A1

 

1

 

De Diameter van het wijzegebied

1310nm um 9.0±0.4
1550nm um 10.1±0.5
2 Bekledingsdiameter μm 124.8±0.7
3 Bekledings niet-Cirkelvormigheid % ≤0.7
4 Kern-bekleding Concentriciteitsfout μm ≤0.5
5 Deklaagdiameter μm 245±5
6 Deklaag niet-Cirkelvormigheid % ≤6.0
7 Bekleding-met een laag bedekkende Concentriciteitsfout μm ≤12.0
8 De Golflengte van de kabelscheiding NM λcc ≤1260

 

9

 

Vermindering (max.)

1310nm dB ≤0.35
1550nm dB ≤0.20

 

10

 

Macro-buigt Verlies

1turn×10mm straal @1550nm dB ≤0.75
1turn×10mm straal @1625nm dB ≤1.5

 

 
Punten Specificaties
Vezeltelling 1

 

Gekleurd Met een laag bedekkend Vezel

Afmeting 250±15μm
Kleur transparant.

 

Sterktelid

Afmeting 0.5mm
Materiaal FRP

 

Jasje

Afmeting 3.0±0.1mm×2.0±0.1mm
Materiaal LSZH
Kleur Wit

 

Punten Verenig me Specificaties
Spanning (Op lange termijn) N 100
Spanning (Op korte termijn) N 200
Verbrijzeling (Op lange termijn) N/10cm 1000
Verbrijzeling (Op korte termijn) N/10cm 2000
Min. (Dynamische) Krommingsstraal mm 20D
Min. (Statische) Krommingsstraal mm 10D
Installatietemperatuur -20~+60
Werkende Temperatuur -40~+70
Opslagtemperatuur -40~+70

Wit Lood in FTTH-de Vezelkabel van de Vlinderdaling, Vezel Optische Kabel voor Thuisnetwerk 0

Wit Lood in FTTH-de Vezelkabel van de Vlinderdaling, Vezel Optische Kabel voor Thuisnetwerk 1

 

Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: admin

Tel.: +8613854278817

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)