Thuis Productenvezel optische plc splitser

1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars

Ik ben online Chatten Nu

1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars

1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars
1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars 1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars 1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars 1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars 1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars 1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars

Grote Afbeelding :  1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: SUNET
Certificering: ISO14001/ISO900
Modelnummer: Sunet-11
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 5-6 per piece
Verpakking Details: doos + doos
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 20000 per maand

1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars

beschrijving
Type: ABS Doostype Lengte: 0.5/1/1.5M
kleur: Geel Het maken van ringen: Ja
Pakket: 1 stuk 1 doos Toepassing: FTTH
Materiaal: Pvc Vezeltype: Enig Model
Terugkeerverlies: 55/50 (OB) Exploitanttemperatuur: -40~+85℃
Hoog licht:

Abs Optische PLC van de Doosvezel Splitser

,

UPC Optische PLC van de Schakelaarsvezel Splitser

,

De splitser van Sc 1x16

1*4/1*8 ABS van /1 *16 optische PLC van de DOOSvezel splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars

 

Describtion

 

 

ABS Doosplc de splitser is gebaseerd op een kwartssubstraat geïntegreerde golfgeleider het optische apparaat van de machtsdistributie, de voordelen van klein volume, de werkende golflengtewaaier, de hoge betrouwbaarheid, het goede lichte uniformiteitsenz. kenmerk heeft, is vooral geschikt voor passieve optische netwerk (EPON, BPON, GPON enz.) aangesloten lokaal en eindapparatuur en realiseert het optische signaal verdeelt.

 

Eigenschap

·Laag Toevoegingsverlies

· Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies

· Locale area networken (LAN)

· Brede Verrichtingsgolflengte

· Testmateriaal

 

 

Toepassing

♦ Actieve dvicebeëindiging
Telecommunicatienetwerken

De verbindingen van ♦ CATV

Datacommunicatie

Testmateriaal

Breed Gebiedsnetwerken (WANs)

Parameter Specificatie
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Type 1x4 1x8 1x16 2x4 2x8 2x16 1x32 2x32 1x64
Maximum toevoegingsverlies (dB) <7><10><13><7><11><14><16><18><20>
Maximum uniformiteit (dB) <0><1><1><1><1><2><2><2><2>
Maximum PDL (dB) <0><0><0><0><0><0><0><0><0>
Gerichtheid (dB) Min 55
Terugkeerverlies (dB) Min 55(50)
Werkende Temperatuur (°C) -5~ +75
Opslagtemperatuur (°C) -40 ~ +85
Vezellengte 1m of douanelengte
Vezeltype Cornings SMF-28e vezel
Schakelaartype Gespecificeerde douane
Macht Behandeling (mw) 300

1*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars 01*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars 11*16 ABS Optische PLC van de DOOSvezel Splitser 1 TOT 128 MANIEREN met SC/UPC-Schakelaars 2

Contactgegevens
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

Contactpersoon: Anne

Tel.: +8617669629837

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)